Almende homepage
Contact
 

De algemene leiding van het Almende College berust bij de rector, de heer R. Louwsma. De taken op locatieniveau zijn gedelegeerd aan de directeuren van resp. locatie Bluemers, Isala en Wesenthorst. De rector, de centrale schooladministratie (CSA) en de beleidsmedewerkers van het Almende College zijn gehuisvest op de locatie Wesenthorst in Ulft. 

Almende College, locatie Wesenthorst
Heggenseveld 1
7071 BA  Ulft
tel. 0315 - 630000
info@almendecollege.nl

Rector
Roelof Louwsma

Secretariaat
Hilde Westerhof
h.westerhof@almendecollege.nl

Centrale schooladministratie
csa@almendecollege.nl

































































































































































































Rector Almende College                              Roelof Louwsma
   Heggenseveld 1































































 7071 WL  ULFT































































 t: 0315 - 630000
  r.louwsma@almendecollege.nl
   
Directiesecretariaat  mevrouw Hilde Westerhof 
   h.westerhof@almendecollege.nl
   
Hoofd Centrale Schooladministratie   de heer Maurits Vosseberg
   m.vosseberg@almendecollege.nl
CSA  mevrouw Jacintha Gerritsen
   j.gerritsen@almendecollege.nl
CSA   mevrouw Marieke Schuurman
   m.schuurman@almendecollege.nl
   
Personeel & Organisatie  mevrouw Lonneke Tieltjes
 l.tieltjes@almendecollege.nl
   
Financiën, Formatie & Beheer  de heer Michiel Wolters 
   m.wolters@almendecollege.nl