Open dag Almende College

Open dag Almende College

Let’s Connect!

Wat jammer dat jullie onze school niet kunnen bezoeken in januari. Gelukkig hebben we de mogelijkheid jullie online toch een indruk te geven. We zijn bezig met het organiseren van een fantastische online kennismaking. Volg onze socials en mis niks! Nu al vragen? Schroom niet,  mail naar info@almendecollege.nl.

@Leerlingen:

We laten jullie via onze socials kennis maken met het Almende. Daarnaast gaan we een aantal keren live op Instagram. We laten je dan onze school zien en je kankunt meteen vragen stellen. Dus volg https://www.instagram.com/almendecollege/ en mis niks!

@Ouders:

Op Woensdag 20 en donderdag 21 januari houden we online ouderavonden. Binnenkort verschijnt er op onze website https://www.almendecollege.nl/ een online agenda waarin u een tijd kan reserveren. Tijdens deze avonden laten we u kennis maken met onze school en is er gelegenheid om vragen te stellen.

Volg ons online:                Isala Wesenthorst Bluemers Almende Magister